تبلیغات
آموزش کسب و کار الکترونیک,تجارت الکترونیک,کسب وکار الکترونیک,بهینه سازی سایت,ایمیل, E-Business,e-commerce, مارکتینگ,بازاریابی الکترونیکی,لینکدین,افزایش رتبه الکسا

راه های موثر در تبلیغات اینترنتی:

توجه به این نکته بسیار مهم است که، مادامی که سایت شما دیده نشود نمی تواند برای شما هیچگونه سودآوری داشته باشد. بنابراین زمانی شما می توانید از وب سایت خود کسب درآمد کنید که توسط مشتری بازدید شوید.


تبلیغات اینترنتی در تجارت امروزه به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی در دست شرکتهای پیشرو در این زمینه است .

ضرورت تبلیغات اینترنتی

سایت شما ممکن است باعث پیروزی یا شکست شما شود. اگر می خواهید پول زیادی بدست آورید، باید یک بازار خاص را انتخاب کنید که نیاز ویژه ای از مشتری را پاسخ دهد. ایجاد ترافیک بالا برای سایت شما نیازمند وقت و هزینه است!

فروش محصولات و خدمات خودتان از فروش محصولات و خدمات برای دیگران ، سودآورتر است. معمولا مردم دوست ندارند که در معرض فروش قرار گیرند و در مقابل آن مقاومت می کنند. شما خیلی موفق تر خواهید بود اگر در جهت ارائه کمک به مشتریان خود حرکت کنید. اتوماتیک کردن کارها، وقت با ارزش شما را حفظ می کند، هرچند در تجارت، خیلی کارها را باید شخصاً انجام دهید. سازماندهی مناسب کارها، یک دلیل اساسی موفقیت تجارت شما است.

برای بدست آوردن پول، باید پول خرج کنید.

به خاطر داشته باشید که تجارت فردا، تجارت و رقابت در دنیای مجازی می باشد. پس اگر امروز وب سایت خود را بر این اساس طراحی و بهینه کنید و جایگاه مناسب تری را نسبت به دیگر رقبای خود داشته باشید مشتریان بیشتری را جهت عرضه محصولات خود در اختیارخواهید داشت.

روشهای تبلیغاتی برای تجارت در اینترنت:                                                                               

۱-بهینه سازی وب سایت

۲-تبلیغات کلیکی گوگل

۳-ایجاد لینک در سایت های دیگر

۴-معرفی به موتورهای جستجو

۵-بازاریابی اینترنتی(E-Mail Marketing)

6-تبلیغات مکانی

منبع:m-ghaffari.comتاریخ : سه شنبه 6 مرداد 1394 | 08:15 ق.ظ | نویسنده : ساناز داودی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


خرید پروژه، مقاله و پایان نامه

پونیشا :: نیروی کار مجازی

آگهی ساز - آگهی و تبلیغات رایگان  • ام جی