تبلیغات
آموزش کسب و کار الکترونیک,تجارت الکترونیک,کسب وکار الکترونیک,بهینه سازی سایت,ایمیل, E-Business,e-commerce, مارکتینگ,بازاریابی الکترونیکی,لینکدین,افزایش رتبه الکسا

تبدیل شدن مشتریان به معتقدان:مشتریان عاشق این هستند که برندهای معروف پاسخ آنها را در توییر،فیسبوک و دیگر رسانه های اجتماعی بدهند.اگر از دید یک مشتری به این موضوع نگاه کنیم به یقین اگر به نحوی با یک برند در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنیم انگیزه بیشتری برای پیشنهاد کردن یک برند به دوستان خود خواهیم داشت.

مشتریان-مشتری-مشتریان راضی

ایجاد اعتماد:ما هم اکنون در دنیایی هستیم که در آن شرکت ها انتظار دارند تا به مشتریان یک دسترسی شخصی ارائه دهند.این به معنای تعامل با هریک از آنهاست و هیچ چیز به اندازه ی رسانه های اجتماعی این کار را آسان تر نمی کند.نداشتن یک حساب فعال می تواند آسیب شدیدی به برند شما وارد کند.

 

ساختن منابع دیگری از اطلاعات و ترافیک: علاوه بر افزایش ترافیک موتورهای جستجو یک حضور آنلاین قابل اعتماد تر برای مشتریان از طریق تنوع بخشیدن به منابع خود ایجاد کنید.

 

کسب اطلاعات درمورد مشتریان: آمار و اطلاعات مشتری به راحتی در سراسر سایت هایی مثل فیسبوک و توییتر به دست می آید.رسانه های اجتماعی از طریق آمارهای عمومی،ترجیحات و علاقه مندی ها یک ابزار عالی برای جمع آوری داده می سازد.

 

نظارت و تحت تاثیر قرار دادن احساسات رسانه های اجتماعی در سراسر کسب و کار شما: شنیدن توهینی درباره  کسب و کار اصلا خوب نیست.اما اینکه بدانیم این توهین و بدگویی به همه جا نفوذ کرده از همه چیز بدتر است.رسانه های اجتماعی به شما فرصتی برای نظارت بر شهرت و اعتبارتان می دهد.

 

تولید آگهی: موفق ترین تماس جهت اقدام در توییتر "دانلود کردن" است:از این روش برای ترویج کتاب های الکترونیک و ساخت آگهی ها استفاده کنید.

 

نگه داشتن چشمان شما روی رقابت:تنها روی اعتبار شخصی خود نظارت نکنید و علاوه بر این به رقیبان دیگر هم نگاهی بیندازید.رقیبان و مشتریانشان در شبکه های اجتماعی حضور دارند، و شما با تماشا کردن آنها می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید.

 

منبع: پایگاه جامع آموزش 5040


تاریخ : دوشنبه 5 مرداد 1394 | 09:39 ق.ظ | نویسنده : ساناز داودی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


خرید پروژه، مقاله و پایان نامه

پونیشا :: نیروی کار مجازی

آگهی ساز - آگهی و تبلیغات رایگان  • ام جی