تبلیغات
آموزش کسب و کار الکترونیک,تجارت الکترونیک,کسب وکار الکترونیک,بهینه سازی سایت,ایمیل, E-Business,e-commerce, مارکتینگ,بازاریابی الکترونیکی,لینکدین,افزایش رتبه الکسا

یک انسان معمولی توانایی به دست آوردن هرچیزی را دارد. به ندرت نداشتن قابلیت های ابتدایی باعث مشکل میشوند، بلکه به جای آن کشف کنید که چه میخواهید و خواهان فداکاری، تغییر و رشد برای رسیدن به آن خواسته باشید. در سمینارهای آموزش فروش که در کل جهان برگزار میکنم، یک سیستم 20 مرحله ای تعیین هدف را آموزش میدهم تا به افراد کمک کنم به هدف خود برسند و با قاطعیت بر این باورم که این مراحل را میتوان در هر گام از زندگی به کار برد. آن بیست مرحله اینها هستند:

هدف گذاری
1- اگر نوشته نشود، هدف نیست. یک هدف نوشته نشده، یک آرزوست، یک رویاست، هیچگاه اتفاق نمی افتد. اگر نوشته شود، یک تعهد است.

2- اگر مشخص نیست، هدف نیست. اهداف گسترده و بلند تاثیری ندارند. هدف باید منسجم باشد.

3- اهداف باید قابل باور باشند. اگر باور ندارید که میتوانید به هدفی دست یابید، بهای آن را نخواهید پرداخت.

4- هدف موثر، چالشی هیجان انگیز است. باید همه تلاشتان و کمی هم بیشتر را بطلبد و در غیر این صورت نمیتواند راهتان را تغییر دهد و سطح زندگیتان را ارتقا بخشد.

5- اهداف باید با اطلاعات جدید هماهنگی داشته باشند. اگر باورنکردنی هستند آنها را پایینتر بیاورید و اگر خیلی ساده هستند آنها را بالا ببرید.

6- اهداف پویا انتخابهای ما را هدایت میکنند. اگر به شدت آن را بخواهید، تلویزیون را خاموش میکنید و به سراغ آن میروید. اهداف راه درست بسیاری از تصمیمات را به شما نشان میدهند.

7- اهداف کوتاه مدت را طولانی تر از 90 روز تنظیم نکنید. اگر هدفی کوتاه مدت را برای بیش از 90 روز تنظیم کنید، ممکن است علاقه خود را از دست بدهید.

8- بین اهداف کوتاهمدت و بلندمدت تعادل ایجاد کنید، اهداف بلند مدت تمایل دارند تا در ابرهای آینده پنهان شوند؛ بنابراین چند هدف کوتاهمدت داشته باشید؛ همچون لباس، اتومبیل، تعطیلات، تا هیجانتان را حفظ کند.

9- افرادی را که دوستشان دارید در هدفتان بگنجانید. آنها را دخالت دهید و وقتی نیاز به تشویق داشته باشید، شما را به بالا هل میدهند.

10- اهدافی برای تمامی زمینه های زندگی خود تعیین کنید. اهداف دیگر را در کنار اهداف شغلی قرار دهید.

11- اهدافتان باید هماهنگی داشته باشند. هر زمان که متوجه تضادی شدید، اولویتهایی تعیین کنید که آن تضاد را حذف کند.

12- به طور منظم اهداف خود را مرور کنید. به خاطر داشته باشید که اهداف بلند مدت تنها وقتی تحقق مییابند که در قله اهداف کوتاه مدت قرار داشته باشند.

13- اهدافی روشن و واضح تعیین کنید. نه تنها چیزی را که میخواهید تعریف کنید، بلکه بگویید چه وقت آن را میخواهید و هر روز چند دقیقه روی آن تمرکز کنید.

14- اهداف خود را روی سنگ گرانیت حک نکنید. گاهی مجبورید برای مطابقت با آگاهی روبه رشد خود درمورد اینکه چه چیزی اهمیت واقعی رادر زندگیتان دارد، آنها را تغییر دهید.

15- خود را به آینده برسانید. ایده تعیین هدف برای طرح ریزی زندگیتان است نه اینکه هرچیزی را که پیش میآید، پذیرا باشیم. با تعیین اهداف 20 ساله شروع کنید. سپس 10 سال، پنج سال، 30 ماه، 12 ماه، ماهانه، هفتگی و در نهایت برای فردا و هر روز برای هفته ای که پیش رو دارید.

16- اهدافی برای هر روز داشته باشید، و هر شب نتایج را مرور کنید

17- به خود بیاموزید که برای اهداف خود اشتیاق داشته باشید. خود را در حالی که آن چه را که برایش هدف گذاری کرده اید، به دست آورده اید، ببینید.

18- اهداف عملیاتی تعیین کنید، نه اهداف تولیدی. فعالیت به خودی خود منجر به تولید میشود.

19- شانس را درک کنید و آن را وادارید تا برای شما کار کند. انتظار وقوع اتفاقات خوب را داشته باشید و احتمالا اتفاق خواهند افتاد.

20- اکنون آغاز کنید. همین امروز دو ساعت را برای تمرکز بر تعیین هدف اختصاص دهید. سپس هر روز 10 دقیقه را برای مرور و اصلاح 21 روز بعد در نظر بگیرید. پس از آن، دو دقیقه در روز و یک ساعت در هفته تمام چیزیست که شما را در طی مسیر ثابت قدم میدارد.

اگر میخواهید به اهداف خود دست یابید، این سیستم را امتحان کنید و در عرض21 روز در مسیر آینده ای بزرگتر و غنی تر خواهید بود.


منبع:sefidak.com
 
تاریخ : شنبه 14 شهریور 1394 | 12:41 ب.ظ | نویسنده : ساناز داودی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


خرید پروژه، مقاله و پایان نامه

پونیشا :: نیروی کار مجازی

آگهی ساز - آگهی و تبلیغات رایگان  • ام جی